KATEGORIE

Wyszukiwanie na blogu

Majtki z wysokim stanem sloggi

Majtki sloggi Zero Feel Maxi

Majtki bezszwowe typu maxi z wygodnym szerokim...

63,20 zł 80,00 zł -21%

Majtki sloggi Basic+ Maxi C3P

Majtki damskie typu Maxi od sloggi. Zestaw 3...

102,70 zł 130,00 zł -21%

Majtki sloggi Control Maxi

Majtki damskie typu Maxi od sloggi.

55,30 zł 70,00 zł -21%

Majtki sloggi Basic+ Maxi

Majtki damskie typu Maxi od sloggi.

39,50 zł 50,00 zł -21%

Pamiętasz zdjęcia ikon mody z lat 50. ubiegłego stulecia? Marylin Monroe oraz inne gwiazdy kina zapisały się na stałe w historii popkultury, a tym samym dalej są obecne w świadomości odbiorców. Ówczesne kobiety ubierały się w charakterystyczny sposób. Jednym z ich znaków rozpoznawczych były majtki z wysokim stanem. Ten krój był obecny zarówno w bieliźnie, jak i strojach kąpielowych.

Mogłoby się wydawać, że taka estetyka stanowi już przeszłość. Warto jednak zastanowić się ile to już razy moda zdołała nas zaskoczyć. Trendy rozpalające zmysły i wyobraźnię kilka dekad temu nagle powracały ze zdwojoną siłą i przeżywały swój renesans. Oczywiście ubrania w stylu retro nie powracają w niezmienionej formie. Zawsze posiadają pierwiastek nowoczesności, ale nadal drzemie w nich duch czasów sprzed internetu, komputerów i telefonów komórkowych.



Jak wyglądają współczesne majtki z wysokim stanem?

Podstawę kolekcji stanowi bielizna z wysokim stanem przypominająca nieco literę „H”. Takie majtki posiadają cechy charakterystyczne dla szortów. Wyróżniają się one dłuższymi nogawkami od klasycznych fig. Co więcej, zostały utrzymane w minimalistycznej estetyce, która świetnie radzi sobie z upływem czasu i prezentuje się schludnie niezależnie od panujących obecnie trendów.

Majtki z wysokim stanem sloggi są dostępne w różnych kolorach. Najczęściej wybierane są uniwersalne warianty, czyli czarne, białe i cieliste. Warto zwrócić uwagę szczególnie na ostatni wariant. Jego tonacja jest zbliżona do koloru skóry, a więc nie będzie się wyróżniać, kiedy zdecydujesz się sięgnąć po cienkie i odrobinę prześwitujące ubrania. To gwarancja dyskrecji, która zapewni Ci nienaganny wygląd i doda pewności siebie. Jeżeli jednak poszukujesz mniej oczywistych rozwiązań, możesz sięgnąć po inne kolory. Do Twojej dyspozycji oddajemy również majtki z wysokim stanem w kolorze granatowym, szarym, a także pastelowych odcieniach.

Dopełnieniem naszego asortymentu są mniej zabudowane majtki z wysokim stanem, które święciły triumfy w latach 90. Posiadają one charakterystyczny krój w kształcie litery „V”. Eksponują biodra, wysmuklają talię, wydłużają nogi i tym samym pomagają wyzwolić kobiece wdzięki.



Dlaczego bielizna damska z wysokim stanie powinna zagościć w Twojej garderobie?

Poza nietuzinkowym wyglądem majtki damskie z wysokim stanem mają do zaoferowania wiele względów praktycznych. Ze względu na swój charakterystyczny krój świetnie sprawdzają się przy modelowaniu sylwetki. Taka bielizna to niezbędnik każdej kobiety. W ten sposób możesz ukryć drobne niedoskonałości i śmiało sięgać po swoje najpiękniejsze ubrania.