KATEGORIE

Wyszukiwanie na blogu

Majtki wyszczuplające sloggi

Majtki sloggi Control Maxi

Majtki damskie typu Maxi od sloggi.

55,30 zł 70,00 zł -21%

Budowanie wymarzonej figury to długotrwały proces wymagający wiele zaangażowania i wyrzeczeń. Efektów nie można dostać na zawołanie, dlatego komunikaty o niezawodnych środkach na schudnięcie tu i teraz można raczej włożyć między bajki. Istnieje jednak pewien sposób, aby wyraźnie poprawić sylwetkę niemal od ręki. Taki rezultat zapewnia bielizna wyszczuplająca. Dzięki niej ukryjesz mankamenty, które spędzają Ci sen z powiek.

Od czasu do czasu nadarzy się okazja, by wyciągnąć z szafy najpiękniejsze ubrania i zrobić się na bóstwo. Może to być impreza, podczas której chcesz wyglądać zjawiskowo. Właśnie wtedy przydadzą się majtki wyszczuplające, które mogą wyglądać niepozornie, ale efekty ich noszenia są nie do przecenienia.Jakie rezultaty zapewnia bielizna wyszczuplająca?

Majtki służące modelowaniu sylwetki zazwyczaj charakteryzują się wysokim stanem oraz zabudowanym tyłem. Skoro sięgają dość wysoko, umożliwiają ukrycie fałdek na brzuchu i boczków. Dodatkowo przyczyniają się do wysmuklenia talii. Z drugiej strony kształtują też pośladki i optycznie wydłużają nogi. Wszystkie te czynniki sprawiają, że jesteś w stanie wyeksponować swoją kobiecość w pełnej krasie.

Uzyskanie takich efektów jest możliwe m.in. dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów. Wszystkie modele dostępne w naszym asortymencie mają domieszkę elastanu, który odpowiada za dopasowywanie się bielizny do sylwetki. W produktach pojawia się również bawełna, która reguluje temperaturę oraz zapewnia przepływ powietrza. To szczególnie istotne, kiedy cały dzień przebywasz poza domem i potrzebujesz niezawodnej bielizny. Dzięki temu nie odczuwasz żadnego dyskomfortu i możesz w pełni skupić się na realizacji wyznaczonych celów.Co jeszcze sprawia, że majtki wyszczuplające sloggi są wyjątkowe?

Jeśli bielizna byłaby po prostu funkcjonalna, ale jej wygląd pozostawiałby wiele do życzenia, z pewnością wiele kobiet niechętnie sięgałoby po nią. W tym przypadku możesz takie obawy odsunąć na bok. Prezentowany fason stanowi kwintesencję minimalistycznego podejścia do mody. Majtki są czarujące w swojej prostocie, bo czasem mniej znaczy więcej.

Na korzyść bielizny wyszczuplającej przemawia również reputacja marki. Sloggi to producent, który od dekad zabiega, by kobiety czuły się dobrze w swojej skórze i emanowały pewnością siebie. Wieloletnie doświadczenie i nowoczesne techniki produkcji sprawiły, że bielizna wyszczuplająca charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania.