KATEGORIE

Wyszukiwanie na blogu

Hipster (short) sloggi

Majtki sloggi ZERO Feel Hipster EX

Majtki bezszwowe typu hipster z wygodnym szerszym...

59,25 zł 75,00 zł -21%

Majtki sloggi 24/7 Cotton Lace Hipster C3P

Majtki damskie typu hipster od sloggi. 

67,15 zł 85,00 zł -21%

Majtki sloggi 24/7 Microfibre Hipster C2P

<div class="product_name__firm_logo d-none d-md-flex justify-content-end...

55,30 zł 70,00 zł -21%

Majtki męskie sloggi men Ever New Hipster

Sloggi męskie Ever New Hipster 

47,40 zł 60,00 zł -21%

Majtki męskie sloggi men Ever Fresh Hipster C2P

Sloggi męskie Ever Fresh Hipster 

94,80 zł 120,00 zł -21%

Majtki męskie sloggi men GO Natural Short 2P

Majtki męskie typu Short od sloggi.

94,80 zł 120,00 zł -21%

Majtki sloggi ZERO Modal 2.0 Short 2P

Majtki bezszwowe z modalu. Zestaw 2...

55,30 zł 70,00 zł -21%

Majtki sloggi ZERO Modal 2.0 Hipster 2P

Majtki bezszwowe z modalu. Zestaw 2...

70,00 zł

Majtki męskie sloggi GO Natural Brief 2P

Majtki męskie typu slipy od sloggi. ...

79,00 zł 100,00 zł -21%

Majtki sloggi 24/7 Cotton Lace Midi C3P

Majtki damskie typu midi od sloggi.

67,15 zł 85,00 zł -21%

Majtki sloggi 24/7 Microfibre Short C2P

<div class="product_name__firm_logo d-none d-md-flex justify-content-end...

55,30 zł 70,00 zł -21%

Majtki hipster short Sloggi - poznaj ich zalety! 

Majtki hipster to inaczej biodrówki (z języka angielskiego słowo “hips” oznacza biodra). Marka Sloggi oferuje zarówno majtki typu hipster bezszwowe, cięte laserowo, jak i z dyskretną koronką. Tym, co wyróżnia majtki hipster, jest praktyczny krój, który zakrywa biodra i sprawdzi się w każdej sytuacji. Kobiety, które wybierają majtki typu hipster, podkreślają, że perfekcyjnie dopasowują się do sylwetki, nie odznaczają się pod ubraniem oraz nie krępują ruchów. Co więcej, są tak skonstruowane, aby nie uciskały newralgicznych punktów, ani nie wrzynały się w skórę. Noszą je zarówno kobiety, którym zależy na komforcie i wygodzie, jak również dziewczyny, które chcą się czuć kobieco i zmysłowo na co dzień. 

W naszym sklepie z bielizną, który jest oficjalnym partnerem marek Triumph i Sloggi, znajdziesz szeroki wybór kolorów. Kobietom, które cenią prostotę, zaś ich szafa opiera się na minimalistycznych barwach, oferujemy majtki w klasycznych i ponadczasowych kolorach, takich jak biel, beż oraz czerń. Jeśli lubisz mieć bieliznę dopasowaną do każdej swojej stylizacji, znajdziesz u nas barwne modele, np. w kolorze różowym, fioletowym czy niebieskim. Każde świetnie spełniają swoje zadanie, nadając sylwetce seksownego charakteru. 

 

Majtki hipster od Sloggi - bielizna skrojona na miarę Twoich potrzeb

Marka Sloggi tworzy majtki dla kobiet o każdej figurze i na każdy rozmiar. Dlatego jest tak ceniona przez klientki na całym świecie. Przykłada wagę nie tylko do wyglądu bielizny, choć estetyka odgrywa tu pierwszoplanową rolę, ale również do wygody użytkowania. Stąd ciągłe poszukiwanie innowacyjnych materiałów i rozwiązań, które będą się sprawdzać, zarówno na typie sylwetki gruszka, klepsydra czy jabłko. Poszukując bielizny idealnej, warto sprawdzić, czym tym razem zaskoczy nas marka Sloggi. Majtki biodrówki to strzał w dziesiątkę, jeśli poszukujemy bielizny, która ładnie “stopi się” z naszym ciałem, będzie niewidoczna pod ubraniem i przyjemna w codziennym użytkowaniu. Jeśli myślisz, że majtki hipster nadają się przede wszystkim do ubrań z niskim stanem, to musimy wyprowadzić Cię z błędu. To bielizna, która nadaje się do każdej stylizacji. Przekonaj się, jak komfortowa może być bielizna, szczególnie jeśli podczas jej tworzenia, wychodzimy od pytania: czego potrzebuje nowoczesna i aktywna kobieta? Odpowiedź jest prosta - bielizny skrojonej na miarę jej wymagań. Właśnie taką tworzy marka Sloggi. Gwarantujemy, że z tego wyboru będziesz zadowolona!