Filtruj według

Cena

Cena

  • 126,00 zł - 174,00 zł

KATEGORIE

Wyszukiwanie na blogu

Bezszwowe

Biustonosz sloggi ZERO Feel Top

Bezszwowy biustonosz top z delikatnie...

126,40 zł 160,00 zł -21%

Biustonosz sloggi ZERO Feel Bralette E/ EX

Bezszwowy biustonosz z delikatnie usztywnionymi...

134,30 zł 170,00 zł -21%

Biustonosz sloggi ZERO Feel N 2.0

Biustonosz bez fiszbiny z głębokim...

173,80 zł 220,00 zł -21%

Biustonosze bezszwowe sloggi zostały stworzone z myślą o kobietach, które nade wszystko cenią sobie dyskrecję i potrzebują bielizny niewidocznej pod odzieżą. Takiej funkcji nie spełni koronkowy stanik z finezyjnymi ozdobami ani biustonosz push-up, którego solidną, wzmocnioną konstrukcję tworzą m.in. podwójne przeszycia. Jedynie całkowicie gładka, pozbawiona szwów bielizna nie odznacza się pod cienką materią koszuli czy letniej sukienki, ani nawet pod obcisłą, dzianinową bluzką.

Odpowiednie ukształtowanie miseczek stanika bez choćby jednego szwa wydaje się niełatwym zadaniem. Twórcy bielizny sloggi opanowali tę sztukę dzięki nowoczesnym technologiom pozwalającym na termiczne formowanie materiałów i ich laserową obróbkę. Biustonosze bezszwowe sloggi wykonane są z niezwykle cienkich dzianin, oblekających ciało niczym druga skóra. Mimo całkowicie gładkiego wykończenia doskonale spełniają swoją funkcję – perfekcyjnie modelują nawet obfity biust i niezawodnie utrzymują go w pożądanym ułożeniu.

Bezszwowe biustonosze sloggi dostępne są w kilku fasonach. Całkowicie miękkie topy i braletki to doskonały wybór dla kobiet, które chcą czuć się swobodnie i komfortowo podczas codziennych aktywności. Bezszwowe staniki to także modele sportowe, które nie tylko nie będą odznaczać się pod obcisłą odzieżą funkcyjną, ale przede wszystkim świetnie podtrzymają biust podczas treningu. Z kolei biustonosze z usztywnionymi miseczkami i głębokim dekoltem są idealne pod wieczorowe kreacje albo formalną odzież noszoną do biura.