KATEGORIE

Kategoria: Z fiszbinami

Biustonosze z fiszbinami sloggi to bielizna, z która pięknie modeluje i skutecznie podtrzymuje duży lub średniej wielkości biust. Fiszbiny to wykonane z metalu lub solidnego tworzywa elementy stanika wszywane w jego boki oraz w obwód miseczki. Ich zadaniem jest usztywnienie całej konstrukcji oraz nadanie miseczkom pożądanego kształtu. Dzięki takiemu rozwiązaniu piersi są w biustonoszu zbliżone ku sobie, a także uzyskują perfekcyjne krągłości. Przede wszystkim jednak mocna konstrukcja biustonosza pozwala na odciążenie kręgosłupa.

Choć biustonosze z fiszbinami sloggi dedykowane są przede wszystkim kobietom obdarzonym dość obfitym biustem, z powodzeniem mogą nosić je także panie skąpiej obdarzone przez naturę. Dzięki fiszbinom kształtującym miseczki piersi wydają się w nich pełniejsze. Odpowiednio dobrany stanik z fiszbinami może powiększyć je optycznie o 1-2 rozmiary, i to nawet bez efektu push-up, jaki zapewniają umieszczone w miseczkach wypełnienia z pianki gorseciarskiej. Wariant z wkładkami mogą wybrać panie oczekujące jeszcze bardziej spektakularnych efektów.

Biustonosze z fiszbinami uchodzą za mniej wygodne od całkowicie miękkich modeli. Kobiety skarżą się niekiedy, że choć metalowe elementy tworzą solidne podparcie dla biustu, są niewygodne, ponieważ uwierają, a nawet podrażniają skórę. Taki efekt zazwyczaj jest konsekwencją nieprawidłowo dobranego rozmiaru stanika. Może też mieć miejsce w przypadku kiepskiej jakości bielizny, w której fiszbiny nie zostały odpowiednio obszyte. Ten problem z nie dotyczy jednak pieczołowicie wykonanych biustonoszy z fiszbinami sloggi!