Filtruj według

Cena

Cena

  • 128,00 zł - 176,00 zł

KATEGORIE

Bez fiszbiny

Biustonosz sloggi ZERO Feel Top

Bezszwowy biustonosz top z delikatnie...

128,00 zł 160,00 zł -20%

Biustonosz sloggi ZERO Feel N EX

Biustonosz bez fiszbiny z dekoltem w szpic.

176,00 zł 220,00 zł -20%

Biustonosz sloggi ZERO Feel Bralette E/ EX

Bezszwowy biustonosz z delikatnie usztywnionymi...

136,00 zł 170,00 zł -20%

Biustonosz sloggi ZERO Feel N 2.0

Biustonosz bez fiszbiny z głębokim...

176,00 zł 220,00 zł -20%

Biustonosze bez fiszbiny sloggi to zróżnicowana kategoria bielizny dla kobiet, które nade wszystko cenią sobie wygodę. Stanik pozbawiony usztywnienia w postaci drutów gorseciarskich i pasków wszywanych w boki zwykle nie podtrzymuje biustu tak skutecznie, jak modele ze wzmocnioną fiszbinami konstrukcją. Nie zbiera też piersi ku sobie, by dekolt prezentował się ponętnie nawet w przypadku niewielkiego rozmiaru biustu. Zaletą biustonoszy bez fiszbiny sloggi jest za to niezrównany komfort noszenia, jaki zapewnić może wyłącznie miękki stanik.

Czy staniki bez fiszbin odpowiednie są dla wszystkich kobiet? Zgodnie z często powtarzaną opinią na noszenie takich modeli mogą pozwolić sobie wyłącznie panie obdarzone niezbyt obfitym biustem. Dyskomfort związany z usztywnieniem stanika jest bowiem niewielki w porównaniu z problemami, jakie mogą stwarzać duże piersi przy codziennych aktywnościach. Jeśli nie są przytrzymywane solidną konstrukcją biustonosza, nie tylko ograniczają swobodę ruchu, ale też szybko stają się powodem dolegliwości ze strony kręgosłupa.

Powyższa reguła często dotyczy nie najlepszej jakości, miękkich staników. Biustonosze bez fiszbiny sloggi szyte są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dzięki czemu mogą skutecznie podtrzymywać i modelować nawet bardzo duże piersi. Wykonane metodą laserową staniki utrzymują biust w optymalnej pozycji dzięki zastosowaniu specjalnych, ultracienkich, ale niezwykle odpornych na rozciąganie materiałów, oraz silikonowych wykończeń, które sprawiają, że bielizna nie przesuwa się po skórze.