Filtruj według

Cena

Cena

  • 139,00 zł - 140,00 zł

KATEGORIE

Biustonosz sloggi ZERO Feel Top

Bezszwowy biustonosz top z delikatnie...

139,90 zł

Biustonosz sloggi Zero Feel Sporty Top

Biustonosz top sloggi sportowy, bezszwowy z...

139,90 zł

Biustonosze sportowe sloggi zaprojektowane zostały z myślą o kobietach aktywnych, które potrzebują maksymalnej wygody podczas ulubionej aktywności fizycznej. Odpowiednio dobrany stanik sportowy podtrzymuje biust o wiele skuteczniej niż koronkowy push-up czy bawełniany top. To niezwykle istotne nie tylko ze względu na komfort uprawiania sportu, ale i zdrowie piersi, zwłaszcza tych obfitych. W przeciwnym razie podczas energicznego ruchu może dojść do nadwyrężenia i rozciągnięcia tkanki podporowej biustu (tzw. więzadeł Coopera).

Nowoczesne biustonosze sportowe sloggi to bielizna wykonana z materiałów funkcyjnych. Są one przewiewne, z łatwością odprowadzają wilgoć na zewnątrz i zapewniają odpowiedni komfort termiczny. Istotny jest także sposób uszycia biustonosza sportowego. W wysokiej jakości modelach miseczki formowane są bezszwowo, by nie podrażniały skóry podczas ruchu. Ewentualne przeszycia i wzmocnienia są odpowiednio gładkie lub zabezpieczone warstwą miękkiego materiału.

Biustonosze sportowe sloggi są tym skuteczniejsze w swojej roli, im lepiej dobrane. Dokonując zakupów, warto wziąć pod uwagę nie tylko rozmiar biustu, ale też charakter aktywności fizycznej, do której ma służyć stanik. Taki o kroju topu nie jest najbardziej odpowiedni dla kobiet z dużymi piersiami – lepiej utrzymają je osobne miseczki. Do jogi czy gimnastyki można nosić biustonosz sportowy typu low, czyli z lekkim podparciem. Przy takim wysiłku, jak jogging albo zumba zdecydowanie lepsze są modele z mocnym podparciem (extreme).