KATEGORIE

Bralette

Top sloggi 24/7 100 Top

Koszulka - top od  sloggi.

54,99 zł 79,99 zł -25,00 zł

Biustonosz sloggi ZERO Feel Bralette E/ EX

Bezszwowy biustonosz z delikatnie usztywnionymi...

109,99 zł 159,99 zł -50,00 zł

Biustonosz sloggi Body Adapt T-shirt bra

Bezszwowy biustonosz z usztywnionymi miseczkami...

129,99 zł 189,99 zł -60,00 zł

Biustonosz sloggi Romance Bralette

Bezszwowy biustonosz z dodatkiem bawełny...

62,99 zł 69,99 zł -7,00 zł

Biustonosz sloggi ZERO Feel N 2.0

Biustonosz bez fiszbiny z głębokim...

179,99 zł 199,99 zł -20,00 zł

Biustonosz sloggi Body Adapt Soft bra

Bezszwowy biustonosz z miękkimi...

99,99 zł 149,99 zł -50,00 zł

Biustonosze bralette sloggi to wygodna, miękka bielizna, którą najchętniej wybierają kobiety ceniące naturalność i w pełni akceptujące swoje ciało, w tym – kształt i rozmiar piersi. Braletki pozbawione są fiszbin, wkładek czy choćby usztywniających konstrukcję szwów. Takie biustonosze skutecznie podtrzymują niewielkie lub średniej wielkości piersi (mogą nie sprawdzić się w przypadku obfitego biustu), ale nie modelują ich. Zapewniają za to niezrównany komfort noszenia – są niczym druga skóra!

Zróżnicowane modele biustonoszy bralette sloggi łączy ich charakterystyczny krój. Typowa braletka składa się z dwóch prostych, trójkątnych kawałków materiału połączonych pod biustem szerokim pasem. W związku z tym przypomina najzwyklejszy top i bardzo często pełni taką funkcję. Obecnie popularne jest noszenie biustonoszy bralette tak, by były widoczne, np. do mocno wydekoltowanej bluzki lub pod ażurowy sweter. Różnica pomiędzy bawełnianymi topami a seksownymi braletkami polega na tym, że często szyje się je z miękkiej koronki.

Choć braletki stały się elementem najmodniejszych stylizacji, ich największymi zaletami pozostają prostota i wygoda. Dlatego biustonosze bralette sloggi to kolekcja bielizny odpowiedniej zarówno dla tych kobiet, które gotowe są prezentować ją w rozchylonej koszuli, jak i dla tych, którym – obok swobody ruchu – zależy na dyskrecji. Dzięki brakowi usztywnień i przeszyć cielista braletka, wykonana z ultralekkiej, gładkiej tkaniny, jest całkowicie niewidoczna – nie odznacza się nawet pod obcisłymi ubraniami.