Filtruj według

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 190,00 zł

KATEGORIE

Biustonosz sloggi ZERO feel bralette PRINT

Bezszwowy biustonosz z usztywnionymi miseczkami...

49,90 zł 149,90 zł -100,00 zł

Biustonosz sloggi ZERO Feel Bralette E/ EX

Bezszwowy biustonosz z delikatnie usztywnionymi...

149,90 zł

Biustonosz sloggi ZERO feel Wavy Bralette

Bezszwowy biustonosz z usztywnionymi miseczkami i...

159,90 zł

Biustonosz sloggi Romance Bralette

Bezszwowy biustonosz z dodatkiem bawełny...

69,90 zł

Biustonosze bralette sloggi to wygodna, miękka bielizna, którą najchętniej wybierają kobiety ceniące naturalność i w pełni akceptujące swoje ciało, w tym – kształt i rozmiar piersi. Braletki pozbawione są fiszbin, wkładek czy choćby usztywniających konstrukcję szwów. Takie biustonosze skutecznie podtrzymują niewielkie lub średniej wielkości piersi (mogą nie sprawdzić się w przypadku obfitego biustu), ale nie modelują ich. Zapewniają za to niezrównany komfort noszenia – są niczym druga skóra!

Zróżnicowane modele biustonoszy bralette sloggi łączy ich charakterystyczny krój. Typowa braletka składa się z dwóch prostych, trójkątnych kawałków materiału połączonych pod biustem szerokim pasem. W związku z tym przypomina najzwyklejszy top i bardzo często pełni taką funkcję. Obecnie popularne jest noszenie biustonoszy bralette tak, by były widoczne, np. do mocno wydekoltowanej bluzki lub pod ażurowy sweter. Różnica pomiędzy bawełnianymi topami a seksownymi braletkami polega na tym, że często szyje się je z miękkiej koronki.

Choć braletki stały się elementem najmodniejszych stylizacji, ich największymi zaletami pozostają prostota i wygoda. Dlatego biustonosze bralette sloggi to kolekcja bielizny odpowiedniej zarówno dla tych kobiet, które gotowe są prezentować ją w rozchylonej koszuli, jak i dla tych, którym – obok swobody ruchu – zależy na dyskrecji. Dzięki brakowi usztywnień i przeszyć cielista braletka, wykonana z ultralekkiej, gładkiej tkaniny, jest całkowicie niewidoczna – nie odznacza się nawet pod obcisłymi ubraniami.