KATEGORIE

Kategoria: Koronkowe

Biustonosze koronkowe sloggi to bielizna, w której każda kobieta czuje się piękna i zmysłowa. Żaden inny materiał nie podkreśla równie bardzo urody kobiecego ciała, dodając mu seksapilu. To dlatego przez wiele lat koronkowa bielizna uchodziła za nieprzyzwoitą. Dziś kojarzy się raczej z luksusem, choć szczęśliwie każda z pań może sobie na nią pozwolić. Współczesne szyte maszynowo koronki są równie misterne i urokliwe jak dzieła niegdysiejszych hafciarek, ale o wiele tańsze w produkcji.

Z koronki wykonuje się praktycznie wszystkie fasony biustonoszy, choć najrzadziej spotkać można koronkowe staniki sportowe – te szyje się obecnie z dziadzin funkcyjnych. Jednak nawet takie modele miewają koronkowe detale, co dowodzi, jak bardzo kobiety cenią sobie ten materiał. Biustonosze koronkowe sloggi są jednak nie tylko piękne, ale przede wszystkim niezwykle komfortowe – miękkie, lekkie, przewiewne, przyjemne dla skóry. Trudno o wygodniejszy stanik na upały niż koronkowa braletka!

Biustonosze koronkowe sloggi mogą nosić wszystkie kobiety – niezależnie od wielkości i kształtu piersi. Miękkie staniki w całości wykonane z koronki są jednak najbardziej odpowiednie dla pań z niewielkim biustem. Kobiety, które potrzebują bielizny dobrze podtrzymującej i modelującej obfitsze piersi powinny wybierać takie fasony, jak usztywniana balkonetka albo full-cup. Tego typu staniki wykonane są zwykle z włókien sztucznych, niemniej bez trudu można znaleźć modele z miseczkami laminowanymi koronką i koronkowymi wykończeniami.