KATEGORIE

Push-up

Biustonosz sloggi ZERO Feel Bralette E/ EX

Bezszwowy biustonosz z delikatnie usztywnionymi...

153,00 zł 170,00 zł -10%

Biustonosze push-up sloggi to idealna propozycja dla kobiet ze stosunkowo niewielkim biustem, które marzą o uwodzicielskim dekolcie. Za pomocą odpowiednio uszytej bielizny można osiągnąć spektakularne efekty bez udziału inwazyjnej chirurgii plastycznej. Miseczki typu push-up – z wygodnym w noszeniu i przyjaznym dla skóry wypełnieniem – unoszą piersi, dodając im objętości i upragnionego kształtu. Wyeksponowany w wydekoltowanej kreacji biust wydaje się nawet o kilka numerów większy! Prezentuje się przy tym nie tylko bardzo atrakcyjnie, ale i naturalnie.

Wszystkie biustonosze push-up sloggi pozwalają na modelowanie i wizualne powiększenie biustu dzięki jego stosownemu podparciu. Poza tym to niezwykle obszerna kategoria damskiej bielizny, obejmująca bardzo zróżnicowane modele, wśród których każda kobieta znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb i upodobań. Efektem push-up można cieszyć się zarówno w sportowym biustonoszu na wygodnych, szerokich ramiączkach, jak i w eleganckim, ponętnym staniku wykonanym z delikatnej koronki.

Niewątpliwą zaletą biustonoszy push-up sloggi jest ich uniwersalność. Modelujące biust wkładki można bowiem z łatwością wyjąć z miseczek, uzyskując zwykły, miękki stanik. To bardzo praktyczne rozwiązanie dla kobiet, które chcą zaprezentować się wyjątkowo przy specjalnych okazjach, ale na co dzień czują się dobrze z naturalnym rozmiarem swojego biustu i wolą cieszyć się pełną swobodą. Trwałe, odporne na zginanie wkładki push-up w każdej chwili można z powrotem umieścić w miseczkach.