KATEGORIE

Bralette

Biustonosz Triumph Aura Spotlight WHP

Biustonosz usztywniony z fiszbinami z linii Aura...

179,99 zł 199,99 zł -20,00 zł

Biustonosz Triumph Aura Spotlight WP

Usztywniany biustonosz, który zbiera i podnosi...

139,99 zł 199,99 zł -60,00 zł

Biustonosz Triumph VIVID SPOTLIGHT N X

Biustonosz miękki bez fiszbin Vivid Spotlight N X od Triumph.

143,99 zł 159,99 zł -16,00 zł

Biustonosze bralette Triumph

Biustonosze bralette to propozycja dla kobiet, które cenią naturalność i kochają bieliznę, która ją podkreśla, a przy tym jest lekka, urocza i nie krępuje ruchów. Popularna i niezwykle modna w ostatnich latach braletka pozwala odpocząć od sztywnych gorsetów i eksponujących piersi push up-ów. W tym biustonoszu jest zdecydowanie miękko i delikatnie, ale jednocześnie subtelnie, zmysłowo i bardzo kobieco. Braletki niczego nie ukrywają i nie zmieniają naturalnego kształtu piersi. Zamiast tego pięknie je podkreślają, pozwalają poczuć się swobodnie i cieszyć się naturalnym rozmiarem i kształtem biustu. 

Czym właściwie są biustonosze bralette?

Biustonosze bralette to w pełni miękkie biustonosze z miseczkami w kształcie trójkątów, wyglądem przypominające górę bluzeczki na ramkach o ostrym dekolcie. Uszyte z materiałów elastycznych lub koronek całkowicie przylegają do ciała, podkreślając i uwydatniając naturalny kształt biustu. Nie znajdziemy w nich usztywnień ani fiszbin, twardych, formowanych termicznie miseczek, czy wkładów. Dostaniemy za to mnóstwo radości, swobody i dziewczęcego uroku.

Piękne biustonosze bralette – gładkie i koronkowe

Biustonosze bralette – miękkie i naturalne - przeznaczone są raczej dla kobiet o mniejszym i średnim biuście, Paniom o obfitych piersiach znacznie wygodniej będzie w stanikach z większym wsparciem dla piersi i kręgosłupa. Wśród braletek oferowanych w naszym sklepie znajdziesz śliczne staniki koronkowe w subtelnych kolorach i gładkie modele pozbawione dodatkowych zdobień, które dzięki swojej naturalności całkowicie znikają pod koszulką. W naszym sklepie znajdziesz biustonosze bralette na szerokim podtrzymującym pasie, sportowe lub delikatnie półprzezroczyste, zmysłowe staniki.