KATEGORIE

Biustonosz Triumph Mamabel Comfort N

Biustonosz miękki do karmienia Mamabel Comfort...

119,90 zł

Biustonosze dla mam karmiących – łatwiejsze macierzyństwo

Biustonosze do karmienia to jedno z najbardziej praktycznych rozwiązań, szczególnie dla młodych mam. Taki stanik jest przydatny w każdej fazie karmienia piersią – zarówno tuż po porodzie, jak i podczas następnych miesięcy. Zaopatrzone w odpinane miseczki pozwalają szybkim ruchem odsłonić pierś i przystawić do niej głodnego maluszka. Dzięki specjalnemu systemowi odpinania miseczki, nakładkę da się zdjąć w mgnieniu oka jedną ręką. Nakarmienie dziecka staje się prostsze i skuteczniejsze, nawet w niezbyt sprzyjających warunkach. Biustonosze dla mam karmiących, które znajdziesz w naszym sklepie – bezpieczne i komfortowe są gwarancją udanej przygody z karmieniem piersią.

Bezpieczne dla mamy i dziecka staniki dla mam karmiących

Biustonosze dla mam karmiących są szczególnymi modelami staników, których głównym zadaniem jest zapewnienie dziecku szybkiego dostępu do piersi, mamie – spokoju, a obojgu – komfortu i bezpieczeństwa. Dlatego biustonosze wykonywane są z najwyższą starannością, z atestowanych materiałów i pozbawione elementów, które mogłyby podrażnić lub skaleczyć delikatną skórę dziecka. Nie znajdziemy tu skomplikowanych akcentów dekoracyjnych i choć większość staników do karmienia wykonanych jest z gładkiej, jednobarwnej tkaniny, możemy liczyć na delikatne wzory i desenie.

Wyjątkowo komfortowe biustonosze dla mam karmiących

Dla większego komfortu staniki dla mam karmiących wyposażono w nieco szersze ramiączka – dla podtrzymania cięższych w okresie karmienia, piersi. Dzięki temu ramiączka nie wpijają się w ciało, ani nie zsuwają z ramion. By zapobiec częstemu w okresie połogu zapaleniu i podrażnieniu piersi – miseczki od wnętrza wyścielono miękką tkaniną o antybakteryjnych właściwościach. Takie rozwiązanie chroni zarówno mamę, jak i dziecko oraz zapobiega wielu komplikacjom w pierwszym, czasem trudnym i wyczerpującym okresie przystawiania do piersi. Decydując się na kupienie biustonosza do karmienia, mierzymy biust w okresie laktacji, kiedy piersi wyraźnie zwiększają swoją objętość.

Biustonosze dla mam karmiących – wygoda i świetny wygląd

Staniki dla mam karmiących, choć wykonane z naciskiem na wygodę i bezpieczeństwo, są równie atrakcyjne i zmysłowe, co klasyczne biustonosze. Modele, które można znaleźć w naszym sklepie, to eleganckie staniki z nowoczesnymi wzorami. Dzięki nim młode mamy nie muszą rezygnować ze świetnego wyglądu, jednocześnie zapewniając sobie najwyższy komfort i łatwość karmienia piersią. Oferujemy staniki bezfiszbinowe, w całości wykonane z elastycznych materiałów podtrzymujących i chroniących biust, jak i delikatnie modelujące i podkreślające kształt biustu z fiszbinami.