KATEGORIE

Body sloggi ZERO Feel Body EX

Body bezszwowe z ramiączkami typu spaghetti.

94,90 zł 239,90 zł -145,00 zł

Majtki sloggi Control Maxi

Majtki damskie typu Maxi od sloggi.

59,90 zł

Majtki sloggi Shape H Maxi

Majtki modelujące figurę sloggi.

59,90 zł 109,90 zł -50,00 zł

Majtki sloggi Shape H Tai

Majtki modelujące figurę sloggi.

49,90 zł 89,90 zł -40,00 zł

Bielizna modelująca Sloggi

Dzięki bieliźnie modelującej Sloggi każde ubranie będzie na Tobie doskonale leżało, a Ty będziesz się w nim czuła w pełni komfortowo. Body Sloggi nosi się niezwykle wygodnie i nie będzie widoczne spod Twoich kreacji.

Bielizna modelująca Sloggi daje wiele możliwości stworzenia pięknych kreacji. Wystarczy, że postanowisz ukryć ewentualne niedoskonałości Twojej figury, a ubrania będą leżeć na Tobie perfekcyjnie! Decydując się na naszą bieliznę modelującą Sloggi, stawiasz na większe możliwości w doborze nietuzinkowych kreacji. Po wybraniu sukienki czy spodni będziesz przyciągać wszystkie spojrzenia i poczujesz się jak prawdziwa bogini!

Z kolekcji Sloggi powinny skorzystać przede wszystkim te kobiety, które chcą wymodelować ciało, nie ograniczając przy tym swojej wygody. Bielizna modelująca Sloggi otuli Twoje ciało miękkością i pozostanie dyskretnie niewidoczna pod przylegającym ubraniem. Co więcej, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii laserowej, bielizna Sloggi jest tak wygodna, że nie poczujesz jej na skórze. Przyjemne w dotyku, lekkie i naturalne tkaniny zapewnią Ci odpowiednią cyrkulację powietrza.