KATEGORIE

Dół od kostiumu Triumph Venus Elegance Midi

Majtki od kostiumu kąpielowego....

99,90 zł

Pareo Triumph Venus Elegance Pareo

Piękne PAREO firmy Triumph....

119,90 zł

Dół od kostiumu Triumph Mix&Match 2.0 Midi

Majtki od kostiumu kąpielowego....

89,90 zł

Dół od kostiumu Triumph Mix&Match 2.0 Tai

Majtki od kostiumu kąpielowego....

89,90 zł

Góra od kostiumu Triumph Botanical Leaf W 03

Góra od kostiumu kąpielowego na...

189,90 zł

Góra od kostiumu Triumph Botanical Leaf WP

Góra od kostiumu kąpielowego...

189,90 zł

Dół od kostiumu Triumph Botanical Leaf Mini

Majtki od kostiumu kąpielowego...

99,90 zł

Sukienka Triumph Botanical Leaf Kaftan

Piękna sukienka plażowa firmy...

179,90 zł

Kostiumy kąpielowe Triumph

Strój kąpielowy to nie tylko przydatny element garderoby, ale przede wszystkim możliwość zaprezentowania na plaży Twojej figury. Kostiumy kąpielowe Triumph, które oferujemy, są idealne nie tylko na basen czy do strefy spa, ale i na wyjazd nad morze. Dzięki nim w każdym w tych miejsc poczujesz się zupełnie wyjątkowo!

Stawiamy na sprawdzone, modne fasony i materiały, które szybko wysychają. Znajdziesz u nas stroje kąpielowe Triumph jednoczęściowe o różnych stopniach zabudowania. Jeśli lubisz stroje kąpielowe dwuczęściowe, polecamy Ci bikini, tankini oraz wiele innych modeli, dzięki którym poczujesz się prawdziwie piękna.

Stroje kąpielowe Triumph

Wraz z nadejściem gorących dni przychodzi pora na uzupełnienie szafy o stroje kąpielowe Triumph. Kostiumy tej marki świetnie się prezentują, a za ich atrakcyjnym wyglądem idzie wysoka jakość tkanin i wykonania. To właśnie dlatego polecamy stroje kąpielowe Triumph o nieprzeciętnych, wielokolorowych wzorach m. in. w kwiaty, ozdobne pasy czy printy zwierzęce. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, idealnie przylegają do ciała, nie ograniczając przy tym Twoich ruchów.

Równie ważne jak wygląd jest to, że stroje kąpielowe Triumph są funkcjonalne i gwarantują wysokie komfort noszenia. Znajdziesz u nas kostiumy kąpielowe Triumph, które posiadają unikatowy krój i atrakcyjne wzornictwo. Przygotowaliśmy dla Ciebie stroje z usztywnianymi miseczkami, zabudowane i wycięte, w stonowanych lub wyrazistych kolorach. W naszej ofercie znajdziesz zarówno modele eleganckie, zmysłowe, jak i te o sportowym kroju.